Prawo rodzinne

Rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku

Kancelaria oferuje konsultacje prawne w sprawach rodzinnych, a w szczególności w sprawach rozwodowych oraz w sprawach dotyczących alimentów, władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi.

Prowadzimy również sprawy sądowe w pełnym zakresie, tj. w szczególności sprawy o rozwód, sprawy o zasądzenie, podwyższenie lub obniżenie alimentów, sprawy o uchylenie obowiązku alimentacyjnego, sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi, sprawy o pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, sprawy o przysposobienie, sprawy o ustanowienie rozdzielności majątkowej (również z datą wsteczną), sprawy o podział majątku wspólnego.

W ramach prowadzonych postępowań sądowych sporządzamy pisma procesowe, pomagamy w przygotowywaniu precyzyjnych porozumień pomiędzy małżonkami w trakcie toczących się spraw (m.in. porozumienia o sposobie wykonywania władzy rodzicielskiej, kontaktach rodzica z małoletnim dzieckiem, wysokości alimentów), reprezentujemy klientów na rozprawach, jak również wspieramy klientów podczas mediacji i negocjacji.

Na bieżąco odpowiadamy również na pytania naszych klientów dotyczące problemów i wątpliwości związanych z toczącym się postępowaniem.

Potrzebujesz pomocy?

+48 530 148 535

Strefa wiedzy - blog

Poznaj najnowsze wpisy na moim blogu i dowiedz się więcej, m.in. o prawie rodzinnym!