W czym pomagam

Prawo rodzinne

Kancelaria oferuje konsultacje prawne w sprawach rodzinnych, a w szczególności w sprawach rozwodowych oraz w sprawach dotyczących alimentów, władzy rodzicielskiej oraz kontaktów z dziećmi.

Prawo dla biznesu

Stale zmieniające się przepisy, szereg niezrozumiałych regulacji prawnych, w tym również podatkowych, sprawiają, że sytuacji, w których można popełnić poważny błąd jest wiele. Ogranicz więc ryzyko w swoim biznesie i skorzystaj ze stałej obsługi prawnej, którą może zapewnić nasza Kancelaria.

Prawo spadkowe

Gwarantujemy wsparcie prawne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie spraw spadkowych.

Windykacja

Płynność finansowa przedsiębiorstwa jest uzależniona przede wszystkim od terminowej realizacji zobowiązań przez kontrahentów, jednak bardzo często zdarzają się sytuacje, w których kontrahent bądź opóźnia się z zapłatą należności, bądź w ogóle jej nie uiszcza. W takim wypadku jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań jest przekazanie sprawy do profesjonalnej windykacji.

Nieruchomości

Kancelaria skutecznie pomaga klientom w prowadzeniu spraw z zakresu szeroko rozumianego prawa nieruchomości. Zapewniamy w tym zakresie fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę.

Kontakt z nami!

Potrzebujesz wparcia prawnego? Skontaktuj się z nami!

Strefa wiedzy - blog

Poznaj najnowsze wpisy na moim blogu i dowiedz się więcej, m.in. o prawie rodzinnym!